Privatumo politika

Mes, „Noro baldai“ (toliau – ,,Noro baldai“ arba Mes), patvirtiname, kad asmens duomenų apsauga yra svarbi Jums – Mūsų klientams, įsipareigojame gerbti bei saugoti kiekvieno kliento privatumą ir asmens duomenis. Privatumo politika atspindi Mūsų taikomą asmens duomenų tvarkymo praktiką. Kilus su šia tema susijusiems klausimams, siųskite laišką el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

1. Informacijos rinkimas
1.1. Mes renkame duomenis apie:
    1.1.1. Užklausos teikėjus naudodamiesi „Parašykite mums“ forma, kuri patalpinta: http://www.norobaldai.lt/kontaktai/
1.2. Duomenys užsakymo vykdymui:
     1.2.1. Vardas; Pavardė; Telefono numeris; El. pašto adresas; Užsakymo vykdymo adresas.
1.3. Duomenys „Parašyk mums“ formoje renkami atsakymo į užklausą tikslais:
      1.3.1. Vardas; El. pašto adresas; Telefono numeris.
1.4. Jūs suteikiate mums teisę rinkti, valdyti, tvarkyti ir saugoti jūsų Asmens duomenis tokia apimtimi ir tokiais tikslais, kaip numatyta Privatumo politikoje.

2. Asmeninės informacijos naudojimas
2.1. Mes naudojame jūsų Asmens duomenis tik šios Privatumo politikos 1.2. ir 1.3. punktuose nurodytais tikslais.
2.2. Įsipareigojame niekada neperduoti jūsų asmeninių duomenų jokioms nesusijusioms trečiosioms šalims, išskyrus šiuos atvejus:
      2.2.1. jei yra jūsų sutikimas asmens duomenų atskleidimui;
      2.2.2. teisėsaugos institucijoms pagal Lietuvos Respublikos teisės aktų numatytą tvarką.
2.3. Suteikdami asmeninę informaciją taip pat suteikiate mums leidimą susisiekti su jumis paštu, telefonu ar el. paštu.
2.4. Jūs turite teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, raštu prašyti ištrinti savo asmens duomenis, kuriuos pateikėte mūsų interneto tinklalapio karjeros anketoje, nenurodydami prašymo motyvų, taip pat raštu prašyti ištaisyti neteisingus, neišsamius, netikslius asmens duomenis.
2.5.Bet kokį prašymą ar nurodymą, susijusį su Asmens duomenų tvarkymu, jūs turite pateikti mums raštu:
      2.5.1. išsiunčiant tokį prašymą ar nurodymą elektroninio pašto adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. iš mums anksčiau pateikto savo elektroninio pašto adreso.
2.6. Jūsų asmeninę informaciją saugosime tiek, kiek to reikės šioje Privatumo politikoje nurodytiems tikslams įgyvendinti. Atsakymo į užklausą tikslu jūsų duomenys saugomi ne ilgiau nei 1 savaitę.
2.7. Jūs taip pat turite teisę nesutikdamas (-a) su Privatumo politika nesutikti, kad būtų tvarkomi jūsų Asmens duomenys. Jūs esate iš anksto informuotas (-a) ir sutinkate, kad jums užpildžius ir išsiuntus mūsų interneto tinklalapyje patalpintą užklausos anketą, jūs automatiškai sutinkate ir su Mūsų privatumo politika.
      2.7.1. Jei nepageidaujate, kad jūsų asmens duomenys būtų panaudoti šioje Privatumo politikoje nurodytais tikslais, prašome mums jų neteikti.

3. Saugumo politika
3.1. ,,Noro baldai“ įgyvendina atitinkamas technines ir organizacines priemones jūsų duomenims apsaugoti nuo atsitiktinio ar neteisėto sunaikinimo ar atsitiktinio praradimo, pakeitimo, neteisėto atskleidimo ar prieigos prie jų, taip pat nuo bet kokio kito neteisėto tvarkymo.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų slapukų politika.
Daugiau informacijos Sutinku Decline